Jarní focení v ZŠ

Vážení rodiče,

Ceny :   foto třídy (15×23) – 50kč / ks

skupina (13×19) – 40 kč / ks

Závaznou objednávku s počtem kusů vyplňte prosím na lístku, který dostanou děti zítra domů. Vyplněný lístek spolu s platbou odevzdejte nejpozději do 10. května své třídní učitelce.

Děkujeme za spolupráci,

kolektiv ZŠ Petrovice

Připojte se k události

2024-5-16 2024-5-16 Europe/London Jarní focení v ZŠ Vážení rodiče, ve čtvrtek 16. května proběhne focení tříd. V případě zájmu je možné závazně objednat i fotografie skupin (sourozenci, kamarádi). U skupin platí, že pokud je dítě na fotce, zavazujete se k platbě a odběru fotky.   Ceny :   foto třídy (15×23) – 50kč / ks skupina (13×19) – 40 kč / ks Závaznou objednávku s počtem kusů […] Not indicated
    Přidat do kalendáře
    Do akce jste již vstoupil.
    ×
    Děkuji! Připojili jste událost.
    ×