• Seznamte se s našimi učiteli

Učitelský personál

Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem

Historie naší školy sahá do konce 70. let 20. století. Poskytujeme výchovu a vzdělávání dětem a žákům nejen z Petrovic, ale také ze spádových obcí. V současné době k nám mohou rodiče přihlásit děti předškolního věku do Mateřské školy a děti školního věku (v rozmezí od 1. do 5. ročníku) do Základní školy. Žákům Základní školy je po vyučování k dispozici Školní družina,a pokud mají zájem, mohou se přihlásit do některého z nabízených Zájmových kroužků. Ke stravování všech dětí i zaměstnanců školy slouží Školní jídelna.

Ludmila Kučerová
    Školní asistent
    Eliška Veselá
    uklizečka pro ZŠ
    Simona Radimská
    Asistent pedagoga
    Mgr. Eliška Parýzková
    třídní učitelka, 1. ročník
    Mgr. Eva Havlíková
    třídní učitelka, 3. a 4. ročník
    Mgr. Kateřina Benešová
    třídní učitelka, 2. ročník + zástupce ředitele
    Adéla Zavadilová
    asistent pedagoga
    Mgr. Jana Zrnová
    učitelka
    Mgr. Květuše Leistnerová
    ředitelka

Senior Leadership Team

Title Name Qualifications
    Principal Mrs J. McQuaid BSc (Hons)
    Vice Principal Mrs S. Monk BEd
    Vice Principal Mr S. McGuinness BSc (Hons), NPQH, PGDip (Ed)
    Chief Operating Officer — School’s Multi-Academy Trust Mr S. Beeson BA (Hons), FCCA
    Assistant Vice Principal Mr D. Bannister BA (Hons)
    Head of Sixth Form Miss J. Armstrong BSc (Hons)
    Assistant Vice Principal Mr N. Giles BEc, MA

FAQ

Private yet affordable elementary school offering a stimulating curriculum and a supportive environment.