• Mikulášská výuka

V pondělí, dne 5. 12. 2022, si děti dopolední výuku zpestřily tematikou dne sv. Mikuláše.

Celé vyučování bylo laděno do andělských aktivit a čertovských hrátek. Během výuky děti navštívil Mikuláš, který zhodnotil chování dětí a anděl s nadílkou, kterou si zasloužili všichni pilní a šikovní žáci, kteří předvedli recitaci nějaké pěkné básně. Rozverný čert děti pozlobil a dobrou zprávou je, že si nikoho ze zlobivců neodnesl do dalekého pekla.

Den jsme si všichni užili a jsme rádi, že jsme opět o krůček blíže kouzelným Vánocům. 🙂