• Educator roadshow

První listopadový den se žáci čtvrtého a pátého ročníku vydali na dopolední program do základní školy v Libouchci, která hostila pilotní program s názvem Educator roadshow, kde bylpro děti  připraven velice bohatý program inspirovaný moderními formami vzdělávání ve 21. století.

Děti si nejprve vyslechly přednášku o důležitosti svého vzdělávání pro budoucí život. Poté se aktivně zapojily a na vlastní kůži si vyzkoušely několik workshopů. Seznámily se s 3D tiskem, vyzkoušeli si svět virtuální reality, základy programování, práci s programovatelným legem a další.

Každý si v dopoledním programu našel něco, co se mu zalíbilo.