• Společně v rytmu

V úterý, dne 31. 5. 2022, se žáci v rámci výuky zúčastnili workshopu s názvem Společně v rytmu. Celá akce se nesla v duchu afrických rytmů, kdy měli žáci možnost vyzkoušet si spoustu rytmických a dechových cvičení. V rámci kurzu si vyrobili též za pomoci vodovodní trubky, košíčků na muffiny, lepenky, bambusové špejle a rýže vlastní hudební nástroj- drhlo. V závěru akce se obě skupiny žáků sešly v prostorách školní cvičebny, kde si s vlastroučně vyrobenými hudebními nástroji zazpívali a zamuzicírovali.