• Informace k provozu základní školy

Vážení rodiče,

od 12.04.2021 nastupují žáci celého prvního stupně k prezenční výuce. Podmínkou návštěvy školy je podstoupení antigenního testu dvakrát týdně. Testování proběhne každé pondělí a čtvrtek v prostorách tělocvičny dle harmonogramu, který každému rodiči, prostřednictvím třídního učitele, přišel na email. Testován nemusí být žák, který prodělal COVID-19 a od jeho izolace neuplynulo 90 dní. Tuto skutečnost je nutné doložit písemně. Výuka se bude řídit rozvrhem vydaným v září 2020. Pokud se rozhodnete dítě netestovat, nemůže školu navštěvovat. Z výuky bude omluven. Oznámení o nesouhlasu s testováním dítěte je nutno doložit písemně do kanceláře ředitelky školy či elektronicky.

Provoz školní družiny je omezen na odpolední činnost.

Provoz školní jídelny je beze změn.

Mgr. Květuše Leistnerová

Tags