• Omezení provozu Základní školy

Vážení rodiče, od 4.1.2021 bude probíhat prezenční výuka pouze pro 1. a 2. ročníky. Žáci budou mít dostatečné množství ochranných prostředků a teplé oblečení pro pobyt venku. Rozvrh v těchto třídách bude probíhat dle standartního rozvrhu. Provoz školní družiny je bez omezení. I nadále platí, že v čase od 13:00 do 15:00 družina pořádá venkovní činnosti. Proto není možné v tuto dobu děti vyzvedávat.

Ostatní ročníky budou do odvolání vyučovány distančně, přehled zadaných úkolů bude dostupný v rubrice události na stránce základní škola nebo ZDE .  Rozvrhy online výuky pro tyto ročníky si lze stáhnout níže.

Mrg. Květuše Leistnerová
    ředitelka školy