• Zavření základní školy v Petrovicích

Vážení rodiče,

škola bude pro všechny žáky uzavřena od 14.10.2020.Vzhledem k tomu, že distanční výuka je ze zákona povinná, prosíme Vás o zajištění této výuky v domácích podmínkách. Úkoly na jednotlivé dny budou zadávány do aktualit podle tříd. Rozvrh online výuky bude zveřejněn jednotlivými třídními učiteli do konce tohoto týdne na stejném místě. Pokud budete mít jakékoli technické problémy, informujte své třídní učitele. Škola je schopna v omezeném počtu zapůjčit nezbytnou elektroniku k distanční výuce na žádost rodičů.
    V období od 26.10.2020 do 30.10.2020 výuka nebude z důvodu podzimních prázdnin.

Květuše Leistnerová
    ředitelka školy