• První školní den

První školní den Vás přivítáme v úterý, 1.9.2020 v 8:00 hodin ve třídách základní školy. Ve škole strávíte pouze jednu vyučovací hodinu. V tento den není potřeba nosit aktovky. Žáci prvního ročníku mohou přijít se svými rodiči (kvůli současné situaci,  prosím maximálně o dvoučlenný doprovod Vašeho prvňáčka).

Pokud budete chtít využít školní družinu a školní jídelnu, již 1.9 je nutné vyplnit přihlášku do školní družiny i školní jídelny a zaplatit obědy předem.

Po vstupu do školy využijte prosím bezdotykový dávkovač na dezinfekci.

Mgr. Květuše Leistnerová, ředitelka školy