Informace rodičům

Plánované akce

VÝLET DO BOTANICKÉ ZAHRADY V TEPLICÍCH - PROJEKT ODMALIČKA

Ve středu 25.3. pojedeme s našimi německými kamarády na výlet do Botanické zahrady v Teplicích. Děti budou potřebovat pouze batůžek - svačina i pití je zajištěno z MŠ. Předpokládaný návrat do MŠ  je kolem 12:15 hodin. Na tento výlet odjíždí celá MŠ a je pro děti zcela zdarma!

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

21.3. a 28.3. v sobotu od 14:00 jsou pro Vás a Vaše děti připraveny velikonoční dílničky s lektorkou Vendulou Fremlovou. Tvořit se bude v prostorách ZŠ. Pokud se chcete zúčastnit, prosíme nahlašte svůj zájem nejpozději do pátku u učitelek MŠ.

PRO MALÝ ZÁJEM SE SOBOTNÍ VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ NEUSKUTEČNÍ

VYNÁŠENÍ MORENY

20.3. v pátek se budou naši broučci loučit s paní Zimou a přivítají posla jara - Vesnu.

ŠKOLÁCI ČTOU PŘEDŠKOLÁKŮM

10.3. úterý - třída Berušek i Mravenců se těší na předčítání pohádek i příběhů, které si pro ně školáci připravili.

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ "RYTÍŘ Z NOSU"

Vážení rodiče, naší MŠ jsme přihlásili do výtvarné soutěže "Rytíř z Nosu". Pokud se dobře umístíme, můžeme do naší MŠ získat hodnotné ceny. Podpořit nás můžete tak, že dáte svůj hlas našemu "Rytíři z Nosu".

Přejděte na odkaz www.rytirznosu.cz, věnujte chvíli krátké registraci, ve spodní části stránek vyhledejte galerii, poté Petrovice, klikněte na fotografii a následně na rytířský palec. MOŽNOST HLASOVAT JE ČASOVĚ OMEZENA, PROTO NEVÁHEJTE!

Pokud budete chtít, můžete dále sdílet na sociálních sítích, třeba nám přidají hlas i vaši přátelé.

Děkujeme Smile

Vánoční focení - focení proběhne v úterý 2. 12. 2014. Pokud máte zájem o společné fotografie sourozenců, prosíme, sdělte tuto skutečnost pedagogům v MŠ.

25. 11. 2014 - Divadlo Krabice Teplice přijede do naší školy a vystoupí s představením "Mrkvomen". Cena 50,-Kč. Akce se mohou zúčastnit také rodiče i s dětmi nepřihlášenými v MŠ či ZŠ. Účast nahlásit v MŠ, děkujeme.

31. 10. 2014 Halloweenská párty Mezi Broučky. Připravte svým broučkům kostým, prosím.