Breadcrumbs


VyhledáváníSoutěž Klokan

Pracovní pozice v ZŠ

Přihlášení
Aktuality

29.9.2017

Ředitelské volno

 

28.9.2017

Svátek

 

27.9.2017

Projektový den - Zdravý den (pobyt v přírodě)

 

21.9.2017

Mezinárodní den Míru - sázení stromu ve 14 hodin

 

14.9.2017

Třídní schůzka společná od 16 hodin

 

8.9.2017

Vyučování dle rozvrhu, vybírání 300,-Kč na pomůcky

 

7.9.2017

Vyučování dle rozvrhu

 

 

ZŠ a MŠ Petrovice - internet

 

 

Školní rok 2017/2018

 

 

 Výlet do Tisé

V pondělí 26. 6. 2017 petrovičtí školáci uzavřeli projekt Lesní rovnováha v prostředí skalního města v Tisé. Kromě her a schovávaček hráli ekohru "Koloběh života - stromu" a sestavili názorný obraz "Koloběh uhlíku v přírodě".

Fotografie zde                                                                                                            

Mgr. Pavla Vaicová

 

Rozloučení s páťáky

Fotografie zde

 

Fotografie ze školy v přírodě můžete sledovat zde: http://zspetroviceusti.rajce.idnes.cz/

 

Ovoce ve škole

Už několik let naše škola využívá dotovaný projekt nazvaný OVOCE DO ŠKOL, kdy děti každý týden dostávají zdarma čerstvé ovoce. Na závěr roku vždy dlouhodobý projekt končí poznávací akcí s ochutnávkou. Letos děti dostaly 31. 5.  téměř dvacet druhů různého ovoce k poznávání a k ochutnání. Každý druh si děti označily cedulkou s názvem a našly si o něm informace na internetu. Několik druhů ovoce ani nemělo český název, některé viděly děti poprvé v životě. Paní Nováková dětem ovoce nakrájela a lákavě naaranžované talíře jim připravila k ochutnávce.

Fotografie zde                                                                        

                                           Mgr. Pavla Vaicová

 

Čtvrtá dětská konference

Ve středu 17. 5. 2017 jsme se se ŠD zúčastnili v Tiských stěnách Čtvrté dětské konference na téma „Hledám se a pracuji na sobě“. Byly to poznávací a rozhodovací hry, při kterých si děti vyzkoušely, jaké je to být slepý, nemohoucí a spoléhat se na pomoc kamarádů. Také si vyzkoušeli kamarády a kamarádky obléci např., jako baletky………Děti si soutěže náležitě užily, zasmály se při plnění zadaných úkolů a ze skal odcházely spokojené a plné zážitků. Před odjezdem zpět do Petrovic si koupily nějaké dobroty v místním obchůdku a vydováděly se na dětském hřišti. Akce se nám všem líbila a příště se jí opět zúčastníme.

Dana Trojanová

 

ŠD při ZŠ a MŠ Petrovice 12. 5. 2017 Školní družina bude 1. září 2017 uzavřena.

Na základě průzkumu o provoz ŠD 1. 9. 2017 bylo rozhodnuto vzhledem k malému počtu zájemců, tento den ŠD neotvírat.  Provoz ŠD pro školní rok 2017 / 2018 začíná s prvním dnem školní docházky, tj. 4. září 2017 od 6. hod do 16 hod.

 

Ekologická výchova 

 

Zvětšená pampeliška dětem připomínala hranolky

 

Zkoumání přírody Krušných hor se v petrovické škole učí podle vědeckých metod s lektorkami ze Střediska ekologické výchovy Sever z Litoměřic 

 

Mgr. PAVLA  VAICOVÁ

 

 Žáci z Petrovické základní školy minulý týden prožili badatelský den. Lektorky ze Střediska ekologické výchovy – Sever z Litoměřic je učily základy odborného zkoumání přírody a tvorbu herbáře. Děti poznaly detailní srovnávání, vyhledávání v atlase a určování podle jednotlivých částí těla rostlin, učily se též rovnat a popisovat rostlinu i čas a lokalitu nálezu do herbáře. Obyčejný květ, odřezek listu nebo stonku se pod zvětšovacím okulárem badatelských lup proměnil v zajímavý objekt. „Zvětšený pampeliškový květ vypadal jako hranolky,“ divila se Dominika Pinknerová ze třetí třídy. „Protože se ekologickým programům věnujeme delší dobu, bylo už na čase poznávat vědecké postupy,“ vysvětlila učitelka Tereza Michalová. „Byly jsme překvapeny velkým nadšením dětí i jejich znalostmi o přírodě,“ dodaly lektorky Ivana Poláčková a Katka Simajchlová. V pozorování přírody a tvorbě herbáře děti budou samozřejmě pokračovat. Projekt uzavřelo promítání fotografií zajímavých a i chráněných rostlin z okolních Krušných hor od fotografa Richarda Janouška. „Nejzajímavější byly masožravky bublinatka, tučnice a rosnatka okrouhlolistá. Nevěděli jsme, že mají hmyz jen jako doplněk stravy a necpou se mouchami každý den,“ řekla Anežka Baumruková z páté třídy.

Fotografie zde

 

 

Pálení čarodějnic

Na pátek 28. 4. 2017 jsme se těšili. Společně jsme spálili na hřišti babu Jagu i s jejími špatnými vlastnostmi. Samozřejmě nechybělo ani opékání buřtů a schovávaná, kterou jsme hráli všichni. Počasí nám přálo, a tak jsme si odpoledne dostatečně užili. Děkujeme p. Liškovi a p. Tobolovi za přípravu ohniště, za pomoc při opékání buřtů a spálení čarodějnice.

Fotografie zde

Den Země - ŠD v ZOO Děčín

Ve středu 26. 4. 2017 po obědě jsme si vyjeli do děčínské ZOO- v rámci Dne Země- vyzkoušet své znalosti o ptácích. Paní lektorka nás prováděla ptačí stezkou Zoologické zahrady, ukazovala nám vodní, exotické a zpěvné ptáky, hledali jsme dřevěné makety ptáků připevněných na stromech. Vždy nám o nich řekla nějaké zajímavosti a v učebně nám pustila i zvuky ptáků. Úkolem bylo vypracování pracovních listů. Byla to zajímavá a poučná akce. Doufáme, že až se příště podobné akce zúčastníme, bude k nám sluníčko shovívavější.

 

Den Země - ŠD v DDM Ústí nad Labem

Děti napsaly...

Fotografie zde...

 

Noc knihoven - spaní ve škole

Projekt byl zaměřen na poezii a české básníky. Navazoval na recitační soutěž ve všech třídách. Pozvání k profesionálnímu přednesu přijala herečka Bára Milotová, která pak s dětmi diskutovala o své profesy herečky.

Po noci strávené v knihovně děti navštívil pan hajný Hanousek. Vyprávěl o zvířátcích na jaře, ukazoval je na obrázcích a odpovídal na otázky, které mu děti kladly. Na památku jsme mu darovali obrázky, které děti nakreslily a jako sladkou tečku dostal od nás všech bonboniéru.

Fotografie zde

 

Den otevřených dveří v ZŠ

Fotografie zde

 

 

Výsledky zápisu do první třídy

 

Školní rok 2017/18 ze dne 7.dubna 2017

 

Přijatí žáci:
Registrační číslo:
 
1 č.j. 25 /2017
2 č.j. 26 /2017
3 č.j. 27 /2017
4 č.j. 28 /2017
5 č.j. 29 /2017
6 č.j. 30 /2017
7 č.j. 31 /2017
8 č.j. 32 /2017
9 č.j. 33 /2017
10 č.j. 34 /2017
11 č.j. 35 /2017
12 č.j. 36 /2017
13 č.j. 37 /2017
14 č.j. 38 /2017

 

V Petrovicích 18.4.2017

 

----------------------------------------------------------------------------

Výlet do Prahy

Fotografie zde

 

Plavání

Fotografie zde

 

Prosíme o doplacení kroužků za 2. pololetí. Děkujeme.

 

Oznámení

Milí rodiče,

vzhledem ke schválení pamlskové vyhlášky, je změněn sortiment nabízených produktů.

Jelikož se v tomto školním roce produkty málo prodávají, nevím, zda mám další objednávat.

Chtěla jsem vás poprosit, prohlédněte si přiloženou nabídku a po svých dětech zašlete písemně, které produkty by vašemu dítěti vyhovovaly a které by si pravidelně kupovali.


NABÍDKA PRODUKTŮ

                                                                                            Děkuji D. Trojanová

Planetárium

V pátek 17. 2. 2017 přijelo do naší školy mobilní planetárium. Tímto dnem  jsme také zahájili týdenní projekt Vesmír.

Fotografie zde.

 

Sněhuláci pro Afriku

Ve čtvrtek 2. 2. 2017 proběhne čtvrtou a pátou vyučovací hodinu projekt Sněhuláci pro Afriku. Děti budou mít teplé oblečení do sněhu, mrkev a pár uhlíků nebo kamínků na knoflíky. Vybíráme příspěvek 50 Kč za jednoho sněhuláka (více dětí může stavět jednoho sněhuláka). Vybrané peníze budou použity na zaslání jízdních kol pro africké děti. Děkujeme za podpoření projektu.

Více informací čtěte na:

www.snehulaciproafriku.cz

fotografie zde

 

Krmení ptáčků v ŠD

Dne 6. 1. 2016 jsme šli krmit ptáčky, ale nejdříve jsme se k budce museli proházet. Po krmení jsme si dopřáli zimní radovánky na sněhu.

Fotografie zde

Vánoční nadílka v ŠD

Na poslední školní den v kalendářním roce se děti těší. Proč? No přeci na vánoční nadílku. Nejen že si vzájemně nadělují Ježíška, ale i škola jim nadělí spoustu dárků, z kterých mají radost. Nastane velké rozbalování, hraní s hrami a hračkami při vánočních koledách a mlsání dobrot. Všechny děti tento den milují a my dospělý máme radost a dobrý pocit při pohledu na jejich usměvavé tváře a rozzářené tváře.

Fotografie zde

 

Plavání

Od ledna zahajujeme opět plavecký výcvik (10 lekcí). První lekce začíná 9. 1. 2017, každá následující je vždy v pondělí. Odjezd z náměstí v 8:00 hodin, návrat do školy na pátou vyučovací hodinu (učení s sebou). Děti budou mít s sebou plavky, ručník, mýdlo, čepici, svačinu, pití, vše v batohu. Vybíráme příspěvek na dopravu ve výši 300 Kč.

 

Všem přejeme krásné a pohodové svátky  Smile

 

Vánoční besídka

Fotografie zde

  

Krmení ptáčků se ŠD

Dne 6. 1. 2016 jsme šli krmit ptáčky, ale nejdříve jsme se k budce museli proházet. Po krmení jsme si dopřáli zimní radovánky na sněhu.

Fotografie zde

Výlet školní družiny

Bylo, nebylo a stále je "PEKLO". My v něm byli, strach i smích zakusili, v cukrárně si nervy obalili a domů s dobrou náladou dorazili. Příští rok se do Muzea čertů v Úštěku opět vypravíme.

Fotografie zde

 

Vánoční dílničky

I letošní vánoční dílničky, které se konaly 22. listopadu, se vydařily. Děkujeme za hojnou účast Výrobky se Vám povedly. Byly krásné.

Fotografie zde.

Pouštění draků

Na pátek 18. 11. 2016 jsme se s dětmi domluvili, že si uspořádáme DRAKIÁDU. Lepší den jsme si vybrat nemohli. Foukal nám vítr a my se mohli i s draky proběhnout po hřišti. Je pravda, že každé začátky jsou těžké a zprvu nám draci nechtěli vzlétnout, ale za chvíli nám létali ve výškách a my jsme si ty hezké chvíle užívali. Byla škoda, že začalo pršet a my se museli vrátit do družiny. Ale i tak jsme si odpoledne užili a byli spokojeni.

Fotografie zde.

 

 Brána recyklace

Ve středu 19. 10. 2016 se ŠD vypravila do Informačního střediska v Ústí nad Labem na výstavu. Často přemýšlíme, zda je nutné odpad třídit, zda to má smysl, jestli je to směšné nebo není a na této výstavě děti pochopily, že odpad je důležité třídit lépe. Viděly, jak krásné mohou být boty nebo mísa na ovoce z recyklovaného papíru z časopisů, peněženka z víček od plechovek, výplň polštářů, tašky – nákupní, střešní z recyklovaných plastových lahví, skleněné výrobky z recyklovaného skla a různé další výrobky, které používáme. Zopakovaly si, jakou barvu mají kontejnery na sběr papíru, skla, plastů a jakou na nápojové kartony. Poté jsme si prohlédli výstavu obrazů. A protože jsme měli do odjezdu autobusu čas, využili jsme park, kde byly klouzačky, houpačky a děti se dostatečně vydováděly. Domů jsme dorazili špinaví, ale spokojeni.

 

V rámci projektu 72 hodin žáci roznášeli obědy

Fotografie zde

 

Zdravý den v Tisé konaný 9. září 2016

Fotografie - zdravý den

 

 

 

 

 

První školní den našich prvňáčků

 

 

Výsledky sběrové soutěže ve školním roce 2015/2016

Děkujeme rodičům a dětem za sběr, který odevzdali škole. Díky vaší snaze, škola obsadila 1. místo ve sběru papíru a PET lahví. Nejlepší sběrači byli oceněni nejen v průběhu roku, ale i po obdržení výsledků soutěže.

I v letošním školním roce budeme rádi, když školu ve sběrové soutěži opět podpoříte.

Fotografie zde

 

  

Provoz školní družiny změněn od 6.30 hodin do 16.00 hodin.

 

Školní rok 2016/2017

 

Loučení páťáků

29. června na sále Restaurace Radnice proběhlo rozloučení s letošními páťáky. Fotografie ve fotogalerii.

 

 Závěr školního roku

23. červen - Zdravý den - děti si připravily pohoštění ze zdravých surovin a pak vše společně ochutnaly, na závěr si ve školní družině vytvořily ovocná zvířátka

24. červen - Výlet na Liškárnu - pozorování pulců a žabek, překážková dráha v terénu

27. červen - Hasiči - seznámení s prací hasičů a hry pro děti, též nácvik poplachu

28. červen - Sázení rododendronu - loučení páťáků a uložení schránky se vzkazy budoucím

Fotografie na http://zspetroviceusti.rajce.idnes.cz/

 

Den prázdných tříd

17. června probíhal Den prázdných tříd. Děti dokončily projekt "Tajemství vody v lese" pozorováním, zkoumáním a zaznamenáváním proměn v přírodě. Fotografie ve Fotogalerii.

 

Škola v přírodě Žihle

Od 6. do 11. června se celá naše základní škola vydala do Školy v přírodě do penzionu Chvojkovský mlýn s projektem "Tajemství vody v lese". Les prosil děti o záchranu před Vodomorem, který mu chce vysát všechnu vodu. Děti měly spojence v lesních skřítcích, kteří je vedli při různých úkolech. Postupně děti pozorovaly, zkoumaly a popisovaly rostlinná společenstva i jejich proměny. Zjišťovaly, že je voda v přírodě nejdůležitější, vrací se v koloběhu, a proto musí zůstat čistá. Děti vše zapisovaly a zakreslovaly do Lesních deníčků, které si vzaly domů. Užily si les i areál penzionu - hřiště i bazén, také se vydaly na výlet do Rabštejna a do plzeňské ZOO. Postiženému kamarádovi Vojtovi z Plzně děti předaly asi 70 kg barevných víček jako příspěvek na rehabilitační pobyt a připravily mu zábavné odpoledne. 

Mg. Pavla Vaicová

Fotografie naleznete zde: http://zspetroviceusti.rajce.idnes.cz/

 

Fotbalový turnaj v Libouchci

Dne 27. 5. 2016 se na fotbalovém hřišti v Libouchci konal fotbalový turnaj čtyř škol - Petrovice, Tisá, Libouchec a Velké Chvojno. Přestože jsme nezvítězili, zaslouží si náš tým a jeho čtyři roztleskávačky velký dík za dobrou reprezentaci školy. Více fotografií akcí a útoků najdete zde: http://zspetroviceusti.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj/

 

Tisáček jde do světa

S projektem "Tisáček jde do světa" na téma dopravní výchova pro předškolní děti a 1. třídu k nám 20. května přijela paní Štěpánka Janstová.

 

Dopravní soutěž ve skalách

Dne 19. května se děti v rámci školní družiny zúčastnily dopravní soutěže ve skalách v Tisé. Bojovaly statečně. Vítězné družstvo doběhlo s nejlepším časem ze všech družstev, která doběhla.

FOTOGRAFIE

  

Čarodějnické opékání buřtů

 V pátek 29. dubna 2016 po společném sladkém obědě se děti začaly chystat na slíbené čarodějnické opékání buřtů. Nejprve se musely převléknout do masek, poté nalíčit, a pak se mohlo s veselou náladou vyrazit na hřiště. Tam již na ně čekalo od pana Kučery a pana Glasera přichystané ohniště. Pan Kučera ukázal dětem, jak si pomocí ořezáním špičky klacku vyrobit vlastní vidlici na opékání buřtů nebo chleba. Každému svěřil do ruky připravenou kudličku, se kterou si děti vlastními silami ořezaly špičky klacku a vyrobily si svou vidlici. Pro většinu dětí to byla nová, zajímavá a poučná zábava. Po zapálení ohně si každý za veselého štěbetání a hlaholení opekl buřt. Čarodějnické odpoledne bylo završeno dováděním a hrami na hřišti. Odpoledne se všem líbila a hlavně nám přálo počasí. Chtěli bychom poděkovat OÚ Petrovice za dovezené a nařezané dřevo, panu Kučerovi a panu Glaserovi za dobrovolnou a vstřícnou pomoc při naší akci.

Dana Trojanová

 

 

Výlet do Drážďan do Muzea hygieny

V pátek 22. 4. byly děti z naší mateřské a základní školy na výletě v německých Drážďanech v Muzeu hygieny. V sedmi sálech se na modelech a v různých expozicích seznámily s lidským tělem, jeho fungováním, i s některými historickými lékařskými a rehabilitačními přístroji. V interaktivních programech si děti vyzkoušely své smyslové vnímání, pohotovost, rovnováhu nebo sílu. Fotografie z výletu si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

Účast v matematické soutěži Klokan 

18. března se žáci 2. - 5. ročníků účastnili matematické soutěže. 2. a 3. ročník v kategorii Cvrček, 4. a 5. ročník v kategorii Klokánek. Nejlepšími počtáři se stali:

 

CVRČEK  
jméno body třída
MATYÁŠ KYNDL 50 2. 
JAN DOMECKÝ 44 3. 
KAROLÍNA WALLACHOVÁ 41 3. 
     
KLOKÁNEK  
jméno body třída
PETR PAVEL 76 5.
ELIŠKA DITTRICHOVÁ 68 5.
BARBORA KUBÍKOVÁ 62 5.

 

ZADÁNÍ SOUTĚŽE

 

 

Dne 21. dubna od 16.00 hodin se konají třídní schůzky.

 

 Noc v knihovně

Letošní noc v knihovně se děti naučily něco o vesmíru, prohlédly si hvězdárnu a společně zasoutěžily. Fotografie naleznete ve fotogalerii.

 

Sněhuláci pro Afriku

I letos se naše škola zapojila do projektu „Sněhuláci pro Afriku“. Bezmála tisícikorunou děti přispěly na dopravu kol africkým dětem na cestu do školy. Hlasovat pro naše sněhuláčky můžete na Facebooku – Sněhuláci pro Afriku, kde najdete zástupce afrického i neafrického sněhuláka. Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

 

 

Plavání 1.-3. třídy

 

BAREVNÝ TÝDEN 22. 2. – 26. 2. 2016

Projekt nazvaný Barevný týden nabízel mnoho zajímavých témat, která se promítala do všech předmětů. Všechny děti se zajímaly o životy druhých, protože je to pro ně něco neznámého.

 

Celý týden jsme si povídali o kontinentech, světadílech, o lidských rasách a jejich životě. Poznávali jsme jejich kultury a lidská obydlí, jejich náboženství. Zjišťovali jsme, jaké mají zvyky, co a jak jedí (děti zkoušely jíst rýži čínskými hůlkami), jak se oblékají, dorozumívají mezi sebou. Zajímavé bylo i čtení rómských pohádek, kdy děti zjistily, že pohádky se od sebe velmi liší a nejsou takové, na které jsou zvyklé.

Seznámili jsme se, i jak na druhé straně planety děti chodí do školy a že ne pokaždé je to procházka růžovým sadem. Také jsme mluvili o stejnokrojích a jejich důležitosti ve společnosti v jiných zemích.

V první třídě si děti povídaly o Olympijských hrách v Riu de Janeiru. Prohlíželi si karnevalové masky.

Tereza Michalová

 

KLAUNIÁDA

Barevný týden - zaměřený na multikulturní výchovu - děti zakončily karnevalem. Karnevalový zábavný pořad Inkdy Rybářové nebyl jen přehlídkou masek a tanečních či pěveckých soutěží. Děti si vyzkoušely i základy společenské výchovy. Jako v tanečních.

Pavla Vaicová

Fotografie ve fotogalerii.

 

 

Výsledky zápisu do první třídy

Školní rok 2016/2017 ze dne 22. ledna 2016

 

 Přijatí žáci:

Registrační číslo:

1. č.j.35 /2016
2. č.j.34 /2016
3. č.j.33 /2016
4. č.j.32 /2016
5. č.j.31 /2016
7. č.j.30 /2016
8. č.j.29 /2016
11. č.j.37 /2016
12. č.j.36 /2016

 

 

Hodiny plavání 4. a 5. třída

Plaveme a jde nám to. Malá ukázka ve fotogalerii Smile

 

Živý Betlém

 

19. prosince, několik dní před Štědrým dnem, jsme se jako obvykle, sešli při vystoupení našich žáčků v petrovickém kostele a to poprvé pod novou střechou. Po několika letech jsme se opět vrátili k tradičnímu vystoupení. Žáčci z prvního oddělení školní družiny zahráli Betlém a několik „velkých“ z druhého oddělení se představilo ve vystoupení s názvem „Svíčky“. Moc se to všem, i přes velkou nervozitu, povedlo. Rodiče si odnesli malý předvánoční dárek v podobě dojemného zážitku a naši herci malou odměnu za svůj velký, pro někoho úplně první, výkon a odvahu. Všem zúčastněným dětem a divákům moc děkujeme.

FOTOGALERIE ZDE

 

Muzeum a výstava lega

 

13. listopadu jsme jeli na výstavu lega do Ústí nad Labem. Nejdříve jsme viděli něco o Starých pověstech českých. Po té jsme se školou viděli něco z války a pak jsme se konečně dostali asi po hodině k legu. Bylo tam hodně modelů. Nejvíce kusů bylo 3255 a nejméně asi 15.

FOTOGRAFIE ZDE

Vojta Kučera

 

Vánoční dílničky

I letos jsme se sešli v předvánočním čase při tvoření společně s rodiči a dětmi. Bylo možno si vytvořit vánoční dekorace, ale i dřevného panáka dle nápadu a asistence jedné z maminek. Nálada byla příjemná a výtvory úžasné. Těšíme se na další společné tvoření a to před Velikonoci, kdy si vše zopakujeme tentokrát s jarní a velikonoční tématikou. Již teď jste všichni srdečně zváni.

Fotografie ZDE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přednáška na téma „Můj facebookový protil“

27. 11. Na naší škole proběhla beseda na téma „Facebook“ . Cílem besedy bylo seznámit děti s  tímto počítačovým fenoménem. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Facebooku? Jak může Osobní profil narušit naši osobní bezpečnost? S těmito tématy pracovaly děti  4. a 5. tříd formou hry, debaty a vypracováním pracovního listu. Děti si v pracovním listu ověřovaly svoje získané poznatky.

V brzké době nás čeká další debata na téma „Proč zrovna já?“ Téma je velmi aktuální a týká se nás všech. Šikana přes telefon a sociální sítě. Jak být odpovědný za komunikaci na sítích a dodržovat pravidla bezpečné komunikace. Besedy se zúčastní opět 4. a 5. třída.

Fotografie ZDE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

MÝDLOVÁNÍ

Dne 6. 11. 2015, nás oslovila paní Štroblová s nabídkou voňavých řemeslných dílniček pro děti. Po několika písemných, emailových dopisech jsme se domluvili na 27. listopad. Děti se na páteční odpoledne velice těšily a jejich přáním bylo, vyrobit voňavý dárek pro někoho z rodiny. Přání se jim splnilo a jejich spokojené, usměvavé tváře mluvily za vše. S nadšením se chlubily se svými výsledky, které se jim povedly. Myslím si, že by byla veliká škoda v takovýchto aktivitách nepokračovat, a proto již nyní uvažuji o další spolupráci s paní Štroblovou, která nejen pochválila naše žáčky, ale líbila se jí i naše malá školička.

Dana Trojanová

Šli jsme do druhého oddělení ŠD a čekali, co se bude dít. Každý jsme si vybrali vůni, barvu a výrobek jsme potom dali vychladnout za okno. Hotový výrobek jsme si vložili do pytlíčků.

Měli jsme si vybrat formičku a vyzdobit si ji. Pak jsme si vybrali vůni a barvu. Hotová mýdla jsme si   vložili do pytlíčků.

V pátek jsme v družině vyráběli mýdla. Přijela jedna paní, která nám pomáhala. Já s Anetkou jsme si vyrobily mýdla ve tvaru králíka a sovy.

Žáci školy

Fotografie ZDE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 Náhradní hodiny kytary a florbalu

 

První náhradní hodina kytary bude ve čtvrtek 10. 12. 2015 ve 14:15-15:00.

Hodinu florbalu nahradíme prodloužením hodiny v úterý (13:30-15:00).

 

 

Třídní schůzky


Ve čtvrtek 12. 11. 2015 v 16:00 se konají třídní schůzky.

 

Tělesná výchova

 

Od úterý 3. 11. 2015 začínáme jezdit na TV do Libouchce, kde si splníme požadované výstupy z gymnastiky. Odjezd je naplánován na 7:45 od školy. Prosíme o včasný příchod.

S tímto je spojena změna rozvrhu hodin, který mají děti nalepený v notýsku.

 

 

 

Bezhotovostní platba

Vážení rodiče, 

rádi bychom Vás informovali o možnosti využití bezhotovostní platby v případě hrazení školy v přírodě, obědů a kroužků. Byl zřízen účet, na který je možné platby zasílat. 

Číslo účtu:                  216746290/0600 (GE Money Bank) 

Variabilní symbol:     rodné číslo dítěte (pouze prvních šest čísel) 

Specifický symbol:     324 (škola v přírodě) 

315 (obědy) 

649100 (kroužky) 

Poznámky:     jméno dítěte, jaké kroužky jsou konkrétně hrazeny

 

V případě dotazů nás kontaktujte (tel. 608062016, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)